Wprowadzenie

Wprowadzenie

O grze
Profil twojego czarodzieja
Naucz się zaklęć w szkole
Zarób złoto w pracy
Zakupy
Zniszcz swojego przeciwnika w pojedynku
Walcz razem z innymi w Kręgu
Zabij smoka!
Stań się bohaterem!


O grze

Stań się czarodziejem i naucz się zaklęć!Zaatakuj swojego wroga ognistymi kulami, mroźnymi uderzeniami oraz pokonuj smoki, zombie i golemy. Udział w grze Tales of Magic jest bezpłatny. Jeśli chcesz możesz dodatkowo otrzymać więcej złota oraz możliwość uczestnictwa w przygodach za pomocą kamieni szlachetnych.

Profil twojego czarodzieja

Możesz uzbroić swoją postać (patrz Sklep), aby lepiej broniła się przed atakami przeciwnika. W walce traci się Życie i zużywa Manę, które się samoczynnie regenerują po walce. Jeżeli chcesz przyśpieszyć regenerację możesz użyć czarodziejskich eliksirów (patrz Sklep).

Zbuduj magiczną wieżę, która uchroni Cię przed nagłymi atakami. Ochroni Cię, kiedy nie będziesz pracował. Dodatkowo za pomocą magicznych przedmiotów możesz przeobrazić swoją wieżę w prawdziwą twierdzę. Wybór zaklęć Twojej postaci może prowadzić do zostania złym albo dobrym magikiem. Twoja postać może także osiągnąć mistrzostwo wybranej dziedziny zaklęć jeśli zostało nauczonych wiele zaklęć danego rodzaju. Na przykład, czarodziej który nauczył się wszystkich trzech poziomów pierwszych 10ciu zaklęć bazujących na ogniu zostanie mniejszym mistrzem magii ognia i otrzyma dodatkowe umiejętności.

Naucz się zaklęć w szkole

Możesz wysłać swoją postać do szkoły i zdobyć kolejne Punkty Doświadczenia. Jeśli zdobędzie ona wystarczającą ich ilość awansuje na następy poziom, a ty będziesz mógł wybrać nowe zaklęcie, albo ulepszyć stare, aby Twój czarodziej mógł zadać więcej obrażeń przeciwnikowi w pojedynku.
Im więcej wiedzy zdobędzie twój czarodziej, tym trudniej będzie ciebie pokonać.
Każdy czarodziej może przebywać w szkole tylko kilkadziesiąt minut dziennie. Jeśli posiadasz konto Premium możesz uczyć się jednak dłużej (patrz Premium).

Zarób złoto w pracy

Twój czarodziej wykonuje drobne prace w bibliotece i otrzymuje w zamian złote monety. Możesz pracować ile chcesz. Im wyższy poziom twojego czarodzieja, tym więcej złota otrzyma on za swoją pracę.

Zakupy

W sklepie możesz kupić magiczne przedmioty, które ochronią cię w walce lub eliksiry, które zwrócą ci straconą energię życiową. Na zakupy potrzebujesz złota, które możesz zarobić pracując. Złoto otrzymujesz również za zwycięstwo w pojedynku lub podczas wyprawy!

Zniszcz swojego przeciwnika w pojedynku

Trening czyni mistrza, dlatego Twój czarodziej powinien jak najczęściej mierzyć się z innymi czarodziejami. Otrzyma za to Punkty Doświadczenia i stanie się potężniejszy. Jeśli odniesiesz zwycięstwo nad wrogiem, otrzymasz również część jego złota i Twoja pozycja w Komnacie Sławy umocni się.

Walcz razem z innymi w Kręgu

Twój czarodziej może połączyć siły z innym magiem i wyruszyć wspólnie do walki.
Czarodzieje z jednego Kręgu mogą występować przeciwko tym z innego Kręgu, aby okraść ich ze złota i honoru! :)
Razem możecie brać udział w specjalnych wyprawach i pokonywać potężnych przeciwników. Wasz Krąg może również stworzyć swój własny sztandar.

Zabij smoka!

Po osiągnięciu 10 poziomu twój czarodziej jest wystarczająco silny, aby wyruszyć w podróż i zmierzyć się z niebezpiecznymi przeciwnikami. Odnieś zwycięstwo nad ognistymi smokami, szkieletami i innymi potworami. Jeśli odniesiesz dużo zwycięstw, zdobędziesz wiele Punktów Doświadczenia i złota, a po powrocie zostaniesz uwieczniony w komnacie sławy.
Wskazówka: Aby wziąć udział w przygodzie, musisz posiadać konto Premium. W zależności od wyboru zaklęć możesz stać się dobrym lub złym czarodziejem. Poza tym możesz zostać mistrzem zaklęć z danej dziedziny, jeśli nauczysz się wielu zaklęć tego samego rodzaju. Np. czarodziej, który nauczy się pierwszych dziesięciu zaklęć ognia, staje się mistrzem magii ognia i nabiera dodatkowych zdolności.

Stań się bohaterem!

Najlepsi czarodzieje będą gloryfikowani w Komnacie Sławy.
Tutaj możesz sprawdzić, który czarodziej odniósł najwięcej zwycięstw w walkach lub pojedynkach oraz który Krąg najlepiej walczył.
Czarodziejom, którym udało się przeżyć arcytrudną wyprawę i zdobyć unikalny przedmiot, poświęcona zostaje również tablica sławy.Zostań wiedźmą lub czarnoksiężnikiem i zgłębiaj magiczne zaklęcia! Atakuj wrogich magów za pomocą ognistych kul lub ataków lodowych. Przyzywaj bojowe zombie lub smoki. Tales of Magic jest darmo - nie musisz płacić aby grać! Jeżeli chcesz możesz wymienić kamienie szlachetne na złoto lub czasowo odblokować opcje Premium w grze.
© 2007 - 2017 przez RedMoon Studios GmbH & Co. KG. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o właścicielu
FreedomResist | KnightFight | MonstersGame | PiratesAssault | TechWarrior | Tales of Magic | DigNFight